Contactpersonen Foodservice

Manfred Lukkezen  

Manfred Lukkezen

   

Directeur Professionele Markten 
Email   mlukkezen@verstegen.nl
Telephone   +31(0)10 - 2455163

Henk Lefers  

Henk Lefers

   

Business Unit Manager Foodservice & Fresh Services Nederland 
Email   hlefers@verstegen.nl  
Telephone   +31(0)10 - 2455163
Telephone   +31(0)6 - 83673176

Harrie Platzer  

Harrie Platzer

   

Sales Manager Trade
Email   hplatzer@verstegen.nl    
Telephone   +31(0)6 - 22571514
Twitter Picolier

Leo Rijlaarsdam  

Leo Rijlaarsdam

   

Sales Manager End users 
Email   lrijlaarsdam@verstegen.nl  
Telephone   +31(0)10 - 2455100  Telephone   +31(0)6 - 53230431

Accountmanagers

Cor Peters  

Cor Peters

   

Accountmanager Trade 
Email   cpeters@verstegen.nl  
Telephone   +31(0)6 - 10897556

Edwin Helsemans  

Edwin Helsemans

   

Nationaal Accountmanager End-Users Foodservice
Email   ehelsemans@verstegen.nl   
Telephone   +31(0)10 - 2455163
Telephone   +31(0)6 - 53148721

Stefan van der Lip  

Stefan van der Lip

   

Key Accountmanager End-Users Foodservice 
Email   svanderlip@verstegen.nl
Telephone   +31(0)6 - 22545547

   

Reinier Schuurhuizen

 Reinier Schuurhuizen  

Regionaal Accountmanager Noordwest-Nederland
Email   rschuurhuizen@verstegen.nl
Telephone   +31(0)6 - 12985165
Postcodegebied   Postcodegebied: 1000 t/m 2199
Postcodegebied   Postcodegebied: 3509 t/m 3999

Stacey van Leeuwen  

Stacey van Leeuwen

   

Regionaal Accountmanager Noordoost-Nederland 
Email   svanleeuwen@verstegen.nl 
Telephone   +31(0)10 - 2455163
Telephone   +31(0)6 - 10834167
Postcodegebied   Postcodegebied: 6701 t/m 9989

Dion Spronk  

Dion Spronk

   

Regionaal Accountmanager Zuidwest-Nederland 
Email   dspronk@verstegen.nl 
Telephone   +31(0)6 - 51586766
Postcodegebied   Postcodegebied: 2200 t/m 3499
Postcodegebied   Postcodegebied: 4000 t/m 4999

Raymond Schlenter  

Raymond Schlenter

   

Regionaal Accountmanager Oost-Nederland 
Email   rschlenter@verstegen.nl  
Telephone   +31(0)6 - 53784425
Postcodegebied   Postcodegebied: 5000 t/m 6691

Executive Chef

Peter Dumont  

Peter Dumont

   

Executive Chef & Picolier 
Email   pdumont@verstegen.nl & picolier@verstegen.nl
Telephone   +31(06) - 53104601
Facebook Twitter Picolier

Customer Support Foodservice
 

Amir Mohamed

   

Customer Service & Support Manager, Fresh service, Foodservice, Food Industry Internationaal
Email   amohamed@verstegen.nl 
Telephone   +31(0)10 - 2455106
Telephone   +31(0) - 622429627

P B  

Priscilla Bekker

   

Customer Support Foodservice
Email   pbekker@verstegen.nl  
Telephone   +31(0)10 - 2455163

Anita van der Meer  

Anita van der Meer

   

Customer & Sales Support Food Industry Internationaal / Dataspecialist
Email   avandermeer@verstegen.nl  
Telephone   +31(0)10 - 2455163